Birlikte söyledikleri Yaka Yaka’ya klip çektiler 

Sözleri Doğanay Karadeniz’e ait olan müziğini ise Kurtuluş Kuş ile yine Doğanay Karadeniz’in yaptığı “Yaka Yaka” şarkısının aranjörlüğünü de yine Mustafa Ceceli yapıyor. Rabia Tunçbilek ile aynı zamanda şarkıyı da seslendiren Mustafa Ceceli gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Klip çekimi arasında soruları yanıtlayan Mustafa Ceceli ve Rabia Tunçbilek, “Keyifli bir klip çekimi gerçekleştiriyoruz. Çok mutluyuz bu şarkı için.

Şarkımıza inanıyoruz ve dinleyiciler ile buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Tam bir yaz şarkısı.” dediler. Mustafa Ceceli, Rabia Tunçbilek ile tanışma anını ise şöyle anlattı; “Rabia ile biz 3 – 4 sene önce tanıştık. Onun harika bir sesi var. Düet şarkılarda en önemli şey ses uyumudur. Rabia ile bu ses uyumunu güzel yakaladığımızı düşünüyorum. Çiçekler ile dolu bir sandalın içinde güzel bir klip anı var. Rabia’yı da öyle görünce klibin güzel olacağına emin oldum.” diyerek Rabia Tunçbilek’e övgüler yağdırdı.

“SAÇ EKTİRDİM”

Mustafa Ceceli’nin, geçtiğimiz haftalarda saç ektirdiğine dair haberler sosyal medyada gündem olmuştu.

Konuyla ilgili Ceceli, “Saç ektirdim arkadaşlar. Bana iki ay müsade edin iki ay sonra görürsünüz saçlarımı. İlk şapkalı klip de bizimkisi oldu galiba. Aşırı ihtiyacım yoktu bence ama artık yavaş yavaş yaş da ilerledi. O yüzden geçtiğimiz ay onu hallettim.” dedi.

MİDYE’DEN ZEHİRLENMİŞ

Bayramda Belçika’da konser verdiğini dile getiren Rabia Tunçbilek ise bir besin zehirlenmesi yaşadığını dile getirdi. Tunçbilek, “Belçika’da konserden sonra yediğim midyenin ardından bir besin zehirlenmesi yaşadım. Keyifli geçti ama Belçika.” dedi. Ceceli ise bu duruma, “Midye’nin ülkesinden gidip oralarda midye yersen öyle olur.” diyerek güldü ve genç şarkıcıya takıldı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir